teaserbox_7297032.jpg

ZIAD Bielsko-Biała SA

43-316 Bielsko-Biała al. Armii Krajowej 220

tel. +48 33 8138215

e-mail: sekretariat@ziad.bielsko.pl

www.ziad.bielsko.pl

teaserbox_7297033.jpg

ZIAD Bielsko-Biała SA to spółka akcyjna ze 100% udziałem Gminy Bielsko-Biała, powstała z przekształcenia - działającego od czerwca 1974 roku - Ośrodka Wdrażania Postępu Technicznego w Energetyce.

 

ZIAD Bielsko-Biała SA jest organizatorem:

  • corocznych międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB, jednych  z największych w Europie Środkowej

  • szkoleń w obszarze energetyki, dysponując odpowiednimi laboratoriami oraz poligonami do prac pod napięciem.

 

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, a zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Targom towarzyszą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców, więc jest to także doskonałe forum do rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

 

Ekspozycja targowa obejmuje obszary tematyczne, jak: przesył, dystrybucja i rozdział energii elektrycznej i cieplnej, wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej, elektrotechnika  i elektronika przemysłowa. Podczas targów odbywa się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty”, zgłoszone przez wystawców.

Odbywa się również Multimedialny Konkurs Promocyjny (MKP), umożliwiający skuteczną promocję produktów, prezentację osiągnięć firmy, zainicjowanie kontaktu ze zwiedzającymi oraz wzmocnienie wizerunku firmy.

 

SZKOLENIE

 

ZIAD Bielsko-Biała SA już od ponad 40 lat organizuje szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe pracowników energetyki (w formie kursów, seminariów, konferencji). Oferuje kilkadziesiąt różnego rodzaju programów kursów, każdorazowo aktualizowanych do potrzeb klientów. Dysponuje specjalistycznym zapleczem technicznym i doświadczoną kadrą wykładowców i instruktorów.

 

Wysoki poziom merytoryczny szkoleń i profesjonalizm ich wykładowców potwierdzają posiadane certyfikaty  i akredytacje, takie jak certyfikat ISO, CIOP, uprawnienia IMBiGS.

Stała oferta obejmuje:

  • kursy prac pod napięciem w sieciach niskiego i średniego napięcia

  • kursy w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych

  • kursy przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego D i E

  • kursy budowlane – uprawnienia IMBiGS

  • kursy z uprawnieniami UDT

  • kursy dla montażystów systemów fotowoltaicznych

  • kursy BHP

teaserbox_7297043.jpg