Logo_Xervon_01_en.png

XERVON Polska Sp. z o.o. 

ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno 
tel. 22 716 52 62-63

poland@xervon.com.pl

www.xervon.com.pl

Xerwon_foto_01.jpg

XERVON Polska posiada rusztowania firmy Huennebeck oraz Layher. Dysponując bogatym zapleczem technicznym i wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą inżynierską oferuje także nietypowe, o wysokim stopniu trudności technicznej, rozwiązania konstrukcji rusztowaniowych na podstawie indywidualnych projektów i życzeń klientów. Energetyka to podstawa działalności XERVON Polska. W tej branży firma zbierała swoje największe doświadczenie obsługując w zakresie rusztowań niemal wszystkie instalacje odsiarczania w El. Bełchatów oraz będąc podstawowym dostawcą rusztowań dla bloku 858 MW tej elektrowni. Za sprawą polskich elektrowni, takich jak: Łagisza, Żerań, Siekierki, Dolna Odra, Ostrołęka, Opole, Turów trafiliśmy do przemysłu petrochemicznego, stoczniowego czy materiałów budowlanych.

Xerwon_foto_02.jpg

Od 2012 r. jesteśmy częścią grupy REMONDIS. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość usług i innowacyjne rozwiązania. Lista naszych obiektów referencyjnych jest obszerna. Działamy także w innych krajach Europy realizując projekty w Niemczech, Danii, Holandii czy Szwecji i spełniając oczekiwania wymagających klientów m.in. BP, RWE, Statoil, Arcelor. Jest w tym również energetyka jądrowa. Bezpieczeństwo pracy, elastyczność rozwiązań i możliwość dopasowania ich do potrzeb klientów obliguje nas do utrzymania wysokich standardów świadczonych usług. Potwierdzają to posiadane od wielu lat certyfikaty w oparciu o normy ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, PN-N 18001:2004, BS OHSAS 18001:2007, SCCPetro. Powodem do dumy są liczne nagrody przyznawane przez Izbę Gospodarczą Rusztowań w konkursach na najtrudniejsze i najciekawsze projekty konstrukcji rusztowaniowych. Rusztowania to pasja naszej kadry technicznej i podstawowy kierunek rozwoju spółki.

XERVON Polska Sp. z o.o. rzetelny partner w zakresie rusztowań. Firma powstała w 1996 r. i od 1997 r., pod kierownictwem Prezesa Zarządu Jacka Bińkowskiego,zajmuje się kompleksową obsługą budów w zakresie dostawy, montażu, serwisu oraz najmu rusztowań dla energetyki, przemysłu ciężkiego i budownictwa ogólnego.Jest wszędzie tam, gdzie wymagany jest profesjonalizm i działanie na wysokim poziomie technicznymi organizacyjnym.

Xerwon_foto_04.jpg