Plast Instal SKB Sp. z.o.o. sp. k.
97-500 Radomsko,
ul. Sucharskiego 49
Prezes Zarządu Andrzej Malicki 

tel. +48 506 356 348
e-mail: andrzej.malicki@skb.net.pl

www.plastinstal-skb.net.pl

Firma Plast Instal SKB, będąca częścią grupy SKB, specjalizuje się w realizacji inwestycji w szeroko pojętej branży instalacji przemysłowych w kraju i w Europie. Zajmuje się produkcją rur, kształtek oraz zbiorników, reaktorów i kominów z tworzywa sztucznego, wzmacnianego włóknem szklanym TWS.

MOŻLIWOŚCI I CELE
Ofera obejmuje współprace oraz wykonanie dla klienta całego procesu - począwszy od koncepcji, poprzez projekt, wykonawstwo, montaż i wdrożeniem aż po serwis instalacji. Poza typowymi zaletami materiałowymi produktów (odporność na korozję, zmęczenie, izolacje cieplną i elektryczną, tłumienie drgań), a także długiej żywotności i trwałości,charakteryzują się one wysoką opłacalnością i bezawaryjnością na przestrzeni okresu ich użytkowania.


DOŚWIADCZENIE, REALIZACJE
Przedsiębiorstwo Plast Instal SKB tworzą ludzie, związani z branżą tworzyw od wielu lat, mający szerokie doświadczenie w energetyce, jak i w branży chemicznej - wszędzie tam, gdzie jest wymagany wysoki poziom kompetencji oraz profesjonalizmu.


Firma nawiązała do tej pory współpracę z takimi klientami jak: LAB S.A., Valmet Technologies, Rafako S.A., Grupa Azoty S.A., Arcelor Mittal, Zakłady Chemiczne Siarkopol, PCC Rokita, Steuler KCH.