Dane rejestrowe do faktury:
„MAZEL” S.A., ul. Piaskowa 2a
65-209 Zielona Góra
NIP: 929-009-44-21

Lokalizacja firmy - adres do korespondencji:
„MAZEL” S.A.
ul. Inżynierska 3, 67-100 Nowa Sól
tel. +48 68 457 01 00
e-mail: biuro@mazel.pl 
www.mazel.pl

MAZEL istnieje na rynku usług elektroenergetycznych od 1987 roku. Początkowo był to niewielki zakład instalatorstwa elektrycznego, zatrudniający zaledwie pięciu elektromonterów. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu, zbiorowej mądrości załogi, zdrowej ambicji każdego pracownika i konsekwencji w dążeniu do rozwoju, MAZEL stał się jednym z największych przedsiębiorstw w regionie, w branży usług elektrycznych, energetyki zawodowej i automatyki przemysłowej. Najwięcej zadań firma realizuje na terenie województwa lubuskiego, ale coraz częściej zaznacza swą obecność w pozostałych częściach Polski, a także innych krajach Europy.

MAZEL zatrudnia obecnie ponad 200 pracowników i nadal zwiększa zatrudnienie, rozwijając swój potencjał dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów. To dzięki nim zakład może pochwalić się współpracą z renomowanymi firmami i instytucjami w kraju i za granicą, a także licznymi wyróżnieniami i nagrodami. Od 2004 roku MAZEL posiada certyfikat ISO oraz rekomendację MON, gwarantujące wysoki poziom usług – zgodny z najwyższymi standardami jakościowymi.

Mazel_02.jpg

Misja firmy zawiera się w trzech słowach: kompleksowość, kompetencja, kreatywność, które stanowią filar działalności przedsiębiorstwa i wyznaczają kierunek jego dalszego rozwoju. Niekwestionowaną wartością i siłą spółki są ludzie, dlatego inwestowanie w ich umiejętności jest stałym elementem polityki kadrowej. MAZEL oferuje kompleksowe usługi w zakresie energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych oraz prefabrykacji rozdzielnic. Analizuje i wdraża oprogramowanie związane z oszczędnością energetyczną. Kompleksowe wykonywanie zadań w branży energetycznej dopełnia własna nowoczesna pracownia projektowa i kosztorysowa. Prace obejmują zarówno przygotowanie i wdrożenie projektu, montaż wraz z testami i optymalizacją urządzeń, jak i sprawną obsługę serwisową. Wykorzystywanie niezawodnych sprzętów renomowanych producentów (Siemens, Modicon, GE Fanuc), nowoczesnych programów i systemów (Eplan, El-Cad, SCADA, HMI) oraz hołdowanie najwyższym standardom są gwarancją profesjonalizmu i solidności w trakcie realizacji, ale także niezawodności przez długi czas użytkowania.

Mazel_01.jpg