Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o.
40-851 Katowice, ul. Żelazna 9
tel. +48 32 783 53 60,
e-mail: biuro@energomontaz-zachod.pl
www.energomontaz-zachod.pl

Szanowni Państwo,
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Spółkę Energomontaż Zachód Wrocław, która od początku swego istnienia aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach inwestycyjnych, mających na celu budowę i rozwój krajowej i europejskiej energetyki przemysłowej. Przez 50 lat naszą wiodącą działalnością jest projektowanie, produkcja, montaż i remonty bloków energetycznych, w tym bloków na parametry nadkrytyczne do 1075 MW.

W ramach struktury dysponujemy siedmioma wyspecjalizowanymi działami:

  • konstrukcyjnym 

  • kotłowym 

  • maszyn wirnikowych 

  • rurociągów 

  • wytwarzania konstrukcji stalowych 

  • biurem projektowym

  • laboratorium badań nieniszczących. 


Specjalnością naszą jest montaż i remont wszystkich rodzajów kotłów, urządzeń w obrębie kotłów, turbin parowych i wodnych, pomp, wentylatorów z armaturą, instalacji odsiarczania i odazotowania spalin oraz urządzeń instalacyjnych w innych gałęziach przemysłu. Wykonujemy również prace w ramach utrzymania ruchu kompletnych obiektów energetycznych i przemysłowych.

Potencjał i możliwości, wynikające z funkcjonowania w silnej Grupie Kapitałowej ZARMEN, pozwalają nam na kompleksowe dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów – począwszy od projektowania, poprzez produkcję i prefabrykację elementów, aż do prac montażowych na placach budowy. Dzięki śledzeniu światowych trendów rynkowych i wdrażaniu nowoczesnych technologii, oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości, a także kompleksową obsługę oraz merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy. To wszystko czyni z nas firmę godną zaufania, której śmiało można powierzyć całościową realizację inwestycji. 
 

Zarząd Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. 

Z tradycją w nowoczesność