teaserbox_5563167.jpg

Zakład Produkcji Aparatury Elektrycznej i Izolatorów ELTOM Tomasz Cisak
84-300 Lębork, 
ul. Pionierów 17

tel.:  +48 531 658 777; +48 598 621 592

e-mail: office@cisak.pl

www.cisak.pl

Przedsiębiorstwo produkcyjne ELTOM istnieje od 1991 roku i wciąż dynamicznie się rozwija.  Początkowo głównymi produktami firmy były izolatory, natomiast obecnie w ofercie znajdują się także urządzenia rozdzielcze, jak rozłączniki, odłączniki, uziemniki wraz z akcesoriami oraz przemysłowe urządzenia elektroniczne i rezystory. W katalogu produktów ELTOM znaleźć można również napędy do oferowanych aparatów.

 

Większość detali, wykorzystywanych przez ELTOM, produkowana jest bezpośrednio przez wyspecjalizowanych pracowników, dysponujących doskonale wyposażonym parkiem  maszynowym. Nasi fachowcy w swej pracy korzystają z najnowocześniejszych urządzeń CNC, jak choćby frezarki, tokarki, elektrodrążarki. Dzięki takiemu wyposażeniu hal produkcyjnych lęborska firma świadczy usługi frezowania, toczenia, elektrodrążenia na najwyższym poziomie. Również konstruktorzy ELTOM-u podczas prac projektowych korzystają z nowoczesnego oprogramowania komputerowego.

Wszystkie produkty z Lęborka spełniają wymagania polskich norm, a większość z nich posiada Certyfikaty, wydane przez polskie placówki certyfikujące, takie jak Instytut Elektrotechniki w Warszawie. Prowadzone prace badawcze, szkolenia pracowników, doskonałe warunki pracy oraz najwyższej jakości sprzęt przekładają się na produkcję niezawodnych wyrobów i dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

 

Oferowane produkty można obejrzeć na targach branżowych, w których ZPAEiI ELTOM regularnie bierze udział, tj. w międzynarodowych targach HannoverMesse, Innotrans Berlin oraz na polskich wystawach, takich jak Trako Gdańsk czy Energetab Bielsko Biała.

teaserbox_5563230.jpg