Elsta_logo.jpg

Elsta Sp. z o.o.
32-020 Wieliczka, ul. Janińska 32
tel. +48 12 350 13 50
e-mail: office@elsta.pl
www.elsta.pl

Elsta_foto_01.jpg

Elsta Sp. z o.o. to firma o kapitale prywatnym, działająca na rynku od 1988 r. Podstawę oferty stanowią kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu, w tym głównie sektorów: energetycznego, ochrony środowiska, hutnictwa oraz przemysłu wydobywczego. Elsta realizuje inwestycje od fazy projektowania, poprzez kompletację dostaw, produkcję urządzeń aż po realizację prac elektromontażowych i rozruch. Po zakończeniu instalacji zapewnia serwis oraz wspomaga bieżące utrzymanie ruchu. Elastyczność oferty, połączona z fachową wiedzą, umożliwia dostosowanie projektu i sposobu jego wykonania do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Dzięki interdyscyplinarnej wiedzy, wieloletniej praktyce i twórczemu zaangażowaniu pracowników, Elsta wprowadza na międzynarodowe rynki nowe technologie. Innowacyjność, profesjonalizm i terminowość to cechy, dzięki którym spółka wybierana jest – jako solidny partner – do realizacji prac z branży elektrycznej i automatyki w obiektach na całym świecie. Firma działa w oparciu o wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa oferując rozwiązania przyjazne środowisku. W sposób kreatywny podchodzi do każdego zleconego projektu. Wykorzystując swoje doświadczenie, współtworzy unikatowy system informatyczny, który umożliwia zdalne zarządzanie całym cyklem życia instalacji – od projektowania, przez etap realizacji, do utrzymania ruchu i bieżącej eksploatacji.

Nowoczesne rozwiązania firmy znalazły zastosowanie w elektrowniach i elektrociepłowniach, obiektach kogeneracyjnych i ochrony środowiska, a także hutach, cementowniach, sektorach wydobywczych oraz w wielu innych inwestycjach przemysłowych w Polsce i na całym świecie.

Zebrane referencje są najlepszym potwierdzeniem jakości i różnorodności zrealizowanych przez nas prac.