Elektromontaż_Gdańsk_logo copy.JPG

Elektromontaż Gdańsk SA
80-612 Gdańsk, ul. Wosia Budzysza 7
tel. 58 76 85 900
e-mail: eg@eg.pl

www.eg.pl

WP_20141017_002.jpg

Elektromontaż Gdańsk SA to polska firma, która od siedemdziesięciu lat z powodzeniem działa na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie dostaw urządzeń i wykonawstwa instalacji elektrycznych dla obiektów energetycznych, przemysłowych, infrastrukturalnych, użyteczności publicznej oraz offshore.

DSCF0357.jpg
20150902_161524.jpg

Działający od 1948 Elektromontaż Gdańsk SA wykonuje prace dla elektrowni, rafinerii, zakładów przemysłowych, przemysłu stoczniowego i obiektów kubaturowych. Do głównych obszarów działalności firmy należy montaż instalacji elektrycznych, projektowanie, produkcja rozdzielnic nn i SN oraz pulpitów sterowniczych, przeprowadzanie czynności kontrolno-pomiarowych z uruchomieniem instalacji oraz serwis powykonawczy, zawsze z gwarancją wysokiej jakości dostarczanych produktów i świadczonych usług oraz terminowego wykonania prac. Realizuje projekty „pod klucz” lub jako branżowy podwykonawca. Uczestniczy w budowie nowych obiektów oraz modernizacji istniejących instalacji, nierzadko wykonywanych przez siebie kilkadziesiąt lat wcześniej. Wśród klientów znajdują się m.in. Grupa LOTOS, stocznia CRIST, Elektrownia Ostrołęka, elektrociepłownie w Elblągu, Zgierzu i Dąbrowie Górniczej, Siemens, SEAR GmbH i SITIE.

elektrownia ostrołęka (1).jpg
elektrownia władysławowo.jpg

Elektromontaż Gdańsk SA to spółka z całkowicie polskim kapitałem. Właścicielami większościowymi są jej obecni bądź byli pracownicy, co ułatwia sprawne podejmowanie decyzji w kwestiach związanych ze strategią i polityką. Atut firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i monterska, posiadająca szerokie doświadczenie oraz uprawnienia zdobyte podczas realizacji projektów krajowych i zagranicznych, w tym na terenie Niemiec, Szwecji, Norwegii, Finlandii i Belgii. Elektromontaż Gdańsk SA działa w oparciu o system zarządzania jakością zgodny z certyfikatami ISO 9001, OHSAS 18001 i ISO 14001.

IMG_20170405_145351.jpg