Elektrobudowa_logo.jpg

Elektrobudowa SA
40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 12
tel. + 48 32 25 90 100
e-mail: elbudowa@elbudowa.com.pl
www.elbudowa.com.pl

Elektrobudowa_02.jpg

ELEKTROBUDOWA SA jest największą w kraju firmą, działającą w branży elektroinstalacyjnej, zajmującą się produkcją urządzeń elektroenergetycznych, kompleksowymi usługami elektroinstalacyjnymi oraz budową kompletnych obiektów na potrzeby energetyki i przemysłu.

Doświadczenia ELEKTROBUDOWY SA sięgają ponad 60-ciu lat. Firma brała udział w budowie niemal wszystkich elektrowni i elektrociepłowni w Polsce oraz wielu na świecie. Jest obecna na nowo budowanych, modernizowanych i remontowanych obiektach energetycznych oraz przemysłowych, zarówno w kraju jak i za granicą. Znaczący udział w sprzedaży pochodzi z rynków zagranicznych. Spółka działa aktywnie w Rosji, na Ukrainie i w Arabii Saudyjskiej, a także w wielu innych krajach, realizując dostawy z własnych zakładów produkcyjnych. Brała udział i uczestniczy w realizacjach m.in. w Estonii, Luksemburgu, Niemczech, Holandii i Finlandii.

Elektrobudowa_01.jpg

Liczne referencje ELEKTROBUDOWY świadczą o uznaniu jej jako sprawdzonego partnera zarówno w realizacjach „pod klucz”, jak i w roli podwykonawcy. Firma zatrudnia około dwóch tysięcy pracowników, w tym kilkuset wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów. ELEKTROBUDOWA SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1996 roku. Jest członkiem inicjatywy UN Global Compact oraz wchodzi w skład indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie RESPECT Index.