Constrem_logo.jpg

Constrem Sp. z o.o.
43-190 Mikołów, ul. Podleska 33
tel. +48 32 220 32 36
e-mail: info@constrem.pl, biuro@constrem.pl
www.constrem.pl

Constrem_01.jpg

CONSTREM Sp. z o.o. jest firmą specjalistyczną, realizującą inwestycje w branży budowlanej dla różnych gałęzi przemysłu.

 

Jej silna pozycja na rynku branżowych usług to zasługa kilkudziesięciu pracowników, którzy zapewniają swoim partnerom fachowe doradztwo i merytoryczne wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Niemal połowę portfela zamówień stanowią projekty budowy żelbetowych obiektów wysokościowych, wykonywanych w technologii ślizgowej. Firma buduje silosy, zbiorniki magazynowe, pylony komunikacyjne, bunkry na odpady, kominy, obiekty kubaturowe. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i dużemu potencjałowi kadrowemu, udało się zrealizować kilka bardzo skomplikowanych projektów „ślizgowych”, m.in. bunkier na odpady w spalarni śmieci w Poznaniu czy zakład przetwórczy w Lidzbarku Warmińskim.

Constrem_03.jpg

W branży technologicznej spółka specjalizuje się w montażach, remontach i modernizacjach urządzeń energetycznych, pracując dla największych firm przemysłowych w kraju i za granicą. Rozpoznawalność marki CONSTREM oraz stabilny rozwój firmy pozwalają na odważniejszą niż dotąd ekspansję na rynek krajowy i zagraniczny, stwarzając szansę na jeszcze szybszy rozwój firmy.  Ze względu na wielkość potencjału wytwórczego, stabilną pozycje na rynku oraz duże doświadczenie w przemyśle,CONSTREM Sp. z o.o. jest gwarantem rzetelnego, terminowego i solidnego wykonawstwa obiektów inżynierskich.